Mustafa GENÇ

ALLAH’A KARŞI MÜCADELENİN BÖYLESİ…

Bazı insanları dinlerken onları acıyorum.

Neden mi?

Çünkü hepimizi bekleyen büyük hesap günü vardır ve bu kişi de ya bundan habersiz ya da haberli fakat , aldırış etmemektedir.

Ve adam bütün bunları , laiklik ve medenilik adı altında yapmaktadır.

Adam, pekala bir caminin asli durumuna döndürülmesini laikliğe aykırı yada şeriata giden bir yol olarak kabul edebilmektedir. Ayrıca adam, Müslümanlar arasında büyüdüğünü itiraf ederek onların şeriat niyetlerini her yönüyle bildiğini ifade ile büyük bir maharet sergilemektedir.

Ne müthiş bir maharet değil mi?

Bizans saraylarında böyle bir kişi yetiştirmek mümkün değildir.

Öyle TV ler vardır ki, programlarında 24 saat Müslümanlara ve İslami değerlere küfür ederler.

Bazen Atatürk’ü, bazen laikliği, bazen çağdaşlığı, bazen uluslararası değerleri ve bazen de ekonomik krizi ve hatta coronavirüsü istismar ederek Allah’a karşı saldırılarını sürdürmektedirler. Dine saldırmayan tek bir programlarına rastlamak mümkün değildir.

Bütün bunları dünya çıkarları için yapıyorlar. Böyleleri yalnız kendilerinin değil, başkalarının da dünya ve ahiretlerini harap ediyorlar.

Ayıptır, günahtır. Bir insanın mesleği ne olursa olsun, milletinin değerlerine bu kadar yabancı olmaz, olamaz. Yukarıda ifade ettiklerimizi, sahip olunan ideolojinin haklılığı adına istismar da doğru değildir. Cehenneme giderken çevreyi bu kadar sürüklemek de etik değildir. Bunlar AİDS mikrobu bulaşmış gibidirler. Cehennem azabını bulaştırmayı severler.

Bir ömrü Allah’a karşı mücadele ile geçirmek de yazık oğlu yazıktır. İnsan günah işler ama, bunu övünerek değil, utanarak yapar. Allah, böylelerine mühlet verir ama, asla ihmal etmez.

Bu nedenledir ki, Allah böylelerine iktidar da vermiyor. Bir serabın peşine koşturuyor. İktidara da çok meftundurlar yani aşık ve haristirler. Ama, bilmezler ki,” her haris mahrumdur.”

Ve bir ilahi söz ile cevap verelim:” GAYZINIZLA ÖLÜNÜZ !”

Selam ve dua ile…

Yazarın Yazıları
İSLAMCILIK TARTIŞMALARI-ll-27 Eylül 2020 İSLAMCILIK TARTIŞMALARI-l25 Eylül 2020 TÜRKİYE’NİN CEMAATLER GERÇEĞİ- lV-21 Eylül 2020 TÜRKİYE’NİN CEMAATLER GERÇEĞİ-lll-19 Eylül 2020 TÜRKİYE’NİN CEMAATLER GERÇEĞİ-ll-17 Eylül 2020 TÜRKİYE’DE CEMAATLER GERÇEĞİ-l-16 Eylül 2020 KIRK YIL ÖNCE VE KIRK YIL SONRA!15 Eylül 2020 İMAM HATİP DÜŞMANLIĞININ PERDE ARKASI!10 Eylül 2020 POLİTİKACILAR VE BÜROKRATLARI İÇİN TARİHİ ALTIN KURALLAR!06 Eylül 2020 KORONAVİRÜS SORUMLUSU KİMDİR?04 Eylül 2020
ANA SAYFA YAZARLAR GÜNCEL EKONOMİ SİYASET SPOR GALERİ WEB TV İLETİŞİM